اطلاعات تماس
تلفن
۳۳۶۴۴۴۳۹ ۲۱ ۰۰۹۸

فکس

تلفن همراه
۹۱۲۰۱۵۴۳۳۵ ۰۰۹۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
تهران -منطقه صنعتی پاکدشت - خاتون آباد

درباره ما


اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل
زمینه فعالیت:
1- اتوماسیون صنعتی – مانیتورینگ - PLC - HMI – DRIVER - INVERTER
2- طراحی، برنامه نویسی و اجرای تابلو های فرمان کنترل بر پایه PLC و پیاده سازی انواع روش های کنترل اتوماتیک و کنترل فرآیندی پیشرفته از جمله کنترل عملکرد موتور و سیستم های پنوماتیک، کنترل دما ، کنترل سطح مخازن ، پارامترهای تولید و ...
3- ارتقاء و بروزرسانی تابلو برق های قدیمی به تابلو فرمان PLC ،عیب یابی و برنامه نویسی مجدد کنترلر PLC دستگاه ها ، راه اندازی نرم (Soft Starter) انواع الکتروموتور و الکتروپمپ با استفاده از درایو صنعتی (Driver) واینورتر(Inverter)
4- نظارت و اپراتوری آسان دستگاه از طریق پنل های نمایشگر صنعتی (HMI) در انواع مدل های متنی (Text Panel) و لمسی (Tuch Panel)

دارای سابقه طراحی، مونتاژ و برنامه نویسی تابلو فرمان PLC جهت انواع دستگاه های صنعتی، تولیدی و گواهینامه فنی بین المللی از شرکت "فستو" آلمان

تماس : 4335 015 0912

تلفن : 33644439 021

www.plckar24.ir

plckar24.ir@gmail.com


در حال حاضر ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی در صنایع مختلف و در کنار آن افزایش کمی تولید ، هدف اصلی اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل در هر واحد صنعتی می باشد و تمام سعی خود را در جهت نیل به این هدف متمرکز نموده ایم .
در اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل لازمه افزایش کیفیت و کمیت یک محصول ، استفاده از ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک می باشد . ماشین آلاتی که بیشتر مراحل کاری آنها به طور خودکار صورت گرفته و اتکای آن به عوامل انسانی کمتر باشد . چنین ماشین آلاتی جهت کارکرد صحیح خود نیاز به یک بخش فرمان خودکار دارند که معمولا از یک سیستم کنترل قابل برنامه ریزی در این بخش استفاده می‌گردد . دراتوماسیون صنعتی پارسین کنترل  بخش کنترل قابل برنامه ریزی مطابق با الگوریتم کاری ماشین ، برنامه ریزی شده و میتواند متناسب با شرایط لحظه ای به عملگر های دستگاه فرمان داده و در نهایت ماشین را کنترل کند .
در یک فرآیند صنعتی طراحی شده در اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل ، بخش اول یک چرخه کنترلی ، برداشت اطلاعات از فرآیند می باشد .جمع آوری اطلاعات در فرآیندهای صنعتی با استفاده از سنسورها یا حسگرها صورت می گیرد . این حسگرها به منزله چشم و گوش یک سیستم کنترلی عمل می کنند . وجود سنسورها ی مختلف در فرآیند اتوماسیون به اندازه ای مهم می باشد که بدون سنسور هیچ فرایند خودکاری شکل نمی گیرد .
داده ها پس از جمع آوری به مرکز پردازش داده  یا همان PLC  ارسال شده و این داده های ورودی پس از تحلیل ، مطابق با برنامه نوشته شده توسط اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل ، خروجی لازم برای کنترل تجهیزات و عملگرها را صادر می کند . در حال حاضر PLC یکی از اجزای اصلی و مهم در پروژه های اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل می باشد که توسط کمپانی های متعدد و در تنوع زیاد تولید و عرضه میگردد .
امروزه کاربرد اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در صنایع و پروسه های مختلف صنعتی به وفور به چشم می‌خورد . کنترل پروسه و سیستم‌های اندازه گیری پیچیده ای که در صنایعی همچون نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع شیمیایی ، صنایع غذایی ، صنایع خودروسازی و غیره بکار می‌آید نیازمند ابزارالات بسیار دقیق و حساس می‌باشند . پیشرفت‌های تکنیکی اخیر در کنترل فرآیند و اندازه گیری پارامترهای مختلف صنعتی از قبیل فشار ، دما ، جریان و غیره باعث افزایش کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید گردیده است .
به طور کلی برخی از مزایای سیستم های اتوماسیون صنعتی اجرا شده توسط اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل از این قبیل اند:
-     تکرارپذیری فعالیتها و فرآیندها
-     افزایش کیفیت محصولات تولیدی
-     افزایش سرعت تولید (کمیت تولید )
-     کنترل کیفیت دقیق تر و سریعتر
-     کاهش پسماندهای تولید (ضایعات)
-     برهمکنش بهتر با سیستم های بازرگانی
-     افزایش بهره وری واحدهای صنعتی
-     کاهش قابل توجه نیاز به نیروی انسانی 
-     افزایش ایمنی ، پیشگیری از حوادث و محافظت از تجهیزات
-     کنترل دقیق پارامترهای فرآیندی از قبیل دما ، فشار ، رطوبت و . . .
-     امکان کنترل و گزارش گیری از راه دور با استفاده از تلفن همراه
-     طراحی و اجرا با تجهیزات برندهای مطرح صنعت اتوماسیون


 

خروجی اخبار


لینک های مرتبط